Gravitace

Značka: Sibeeria
175 Kč / ks 144,63 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Sibeeria, IPA, Svrchně kvašené

Detailní informace

Detailní popis produktu

Double NEIPA, 20° Plato, 8.2% ABV.

Uvařili jsme dvě nové NEIPA a použili do nich stejné slady, stejný chmel i stejné kvasnice. Gravitace je silná 20° Double NEIPA napěchovaná pšenicí, ovsem a – co je nejdůležitější – chmelem. Idaho 7 a Mosaic dodávají této husté chmelové bombě komplexní aroma exotického ovoce. Buďte opatrní, předávkování tímto pivem může způsobit problémy s gravitačními silami.

Two NEIPAs, same malts, same hops, same yeast, two antipodal physical phenomena. This is the heavy one: a 20-plato thick NEIPA loaded with wheat, oats and, most importantly, hops. Heaps of Idaho 7 and Mosaic provide this viscous hop sauce with complex aroma of exotic fruit and smooth texture, just to ground you with nice bitterness. Be careful, overdosing might cause problems with handling the gravitational forces.

Doplňkové parametry

Kategorie: Česká piva
Typ: Svrchně kvašené
Pivní styl: New England IPA
Objem: 0,75 l
Stupňovitost: 20 °P
Alkohol: 8,2 %
Položka byla vyprodána…

Pivovar Sibeeria

sibeeria logo

Jsme pivovar Sibeeria Brewery z Prahy. Jako létající pivovar jsme začali naši cestu v roce 2014, až jsme se rozrostli do našeho vlastního pivovaru, který byl postaven v historické průmyslové oblasti «ČKD», Vysočany. Zde vaříme od roku 2020 všechna naše piva. Nabízíme naše pivo s dodáním až domů! Také vás vždy rádi uvidíme na návštěvě u nás v pivovaru!