HoppyHedgehog Ice Ice Hazy 15 °P 5 l

Tip
Značka: HoppyHedgehog
129 Kč / ks 550 Kč / ks od 129 Kč / ks 106,61 Kč bez DPH 454,55 Kč bez DPH od 106,61 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

HoppyHedgehog, New England IPA, Svrchně kvašené

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náš zástupce stále populárnějších piv stylu New England IPA. Díky přidání ovesných vloček je toto pivo typicky zakalené, použité chmely se zase postaraly o příjemnou dávku aromatu tropického ovoce. Tak si pozvěte trochu exotiky domů.

Alkohol 6,3%
Barva 5 SRM
Hořkost 46 IBU

Doplňkové parametry

Kategorie: Česká piva
Typ: Svrchně kvašené
Pivní styl: New England IPA
Stupňovitost: 15 °P
Chmely: Azacca, Mosaic, Simcoe
Slady: pale ale, karamelový, ovesné vločky

Pivovar Hoppy Hedgehog

 

 logo HoppyHedgehog

 

K myšlence vařit vlastní pivo nás, stejně jako mnohé jiné pivovarníky, přivedla láska k tomuto zlatavému nápoji i chuť vlastnoručně si vyzkoušet jeho výrobu. Vrhli jsme se tedy na studium chemických vzorečků a postupů, druhů chmele a sladu i mnohého dalšího, aby na Vánoce roku 2012 vznikla naše první várka piva. Během let jsme ve skromných domácích podmínkách navařili na 50 várek piva různých chutí, vůní a síly. Postupně jsme tříbili svůj um, prohlubovali své znalosti, učili se z chyb a radovali z úspěchů. Naše piva začala získávat pochvalné ohlasy od rodiny, přátel a zanedlouho i od prvních zákazníků.

Od roku 2018 fungujeme jako létající pivovar a nyní, na sklonku roku 2020, jsme založili firmu s názvem Pivo&Co s.r.o., zaštiťující piva značky HoppyHedgehog, jejímž cílem je oslovit širší okruh pivních fanoušků.

Rádi bychom naše zákazníky zaujali rozmanitostí pivních stylů, které s ohledem na sezónu pravidelně střídáme, poctivým a srdcařským přístupem ke každé uvařené várce i nápaditým designem naší značky. Přejeme si, aby Vám naše piva chutnala, a těšíme se, až Vás v budoucnu budeme moci přivítat ve vlastním pivovaru, kde si společně připijeme tradičním pivovarnickým Dej Bůh štěstí.