IPA 14°

95 Kč / ks 78,51 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Nachmelená opice, IPA, Svrchně kvašené

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vznešený pivní styl IPA s americkými chmely. Svrchně kvašené pivo s výrazným aroma po pryskyřici (až borovici), citrusech a tropickém ovoci. Typická je vyšší až suchá hořkost.

Noble beer style IPA with American hops. Top fermented beer with strong aroma of resin (even pine), citruses, and tropical fruit. Typical is higher and even dry bitterness. 

Hops/Chmely: Summit, Simcoe, Citra.

Doplňkové parametry

Kategorie: Česká piva
Typ: Svrchně kvašené
Pivní styl: IPA
Objem: 0,5 l
Stupňovitost: 14 °P
Alkohol: 6,0 %
IBU: 50
Položka byla vyprodána…

Pivovar Nachmelená Opice

Jsme nezávislý řemeslný (CRAFT) pivovar založený roku 2015 rodinou Valentů z Krnova a rodinou Kuřeců zastoupenou sládkem Michalem Kuřecem z nedalekého Města Albrechtic. Rodina Valentů vlastnila objekt haly v bývalé textilce Karnola v Krnově a Michal Kuřec zase pivovarství studoval a pak sbíral zkušenosti v Pivovarech Lobkowicz jako technolog. V roce 2014 slovo dalo slovo a na podzim 2015 byly uvařeny první várky piva pod značkou Nachmelená Opice v Krnově.

Naším cílem je dělat lidem radost prostřednictvím piva a značky. Vaříme spodně kvašená piva, ale převážně se zaměřujeme na svrchně kvašená piva, rádi objevujeme nové a netradiční pivní styly. To vše se snažíme dělat s láskou a pokorou k řemeslu.