Sibeeria IPA TONE 0501 17 °P 0,75 l

Značka: Sibeeria
165 Kč / ks 136,36 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Sibeeria, IPA, Svrchně kvašené

Detailní informace

Detailní popis produktu

Black IPA, 17° Plato, 6.5% ABV. IPA TONE

IPA TONE 0501 představuje nejtmavší barevný tón na naší IPA paletě. Tato Black IPA je zcela o Citře a Columbusu, které jsme dali jak do varu, tak na dry-hop. Oba tyto C-chmely dávají této silné tmavé IPA nádhernou citrusovou vrstvu, která ladí s nádechem karamelu a příjemně praženým, hořkým závěrem. Vzhledem k tomu, jak byly BIPA v minulých letech vzácné, jsme si ani neuvědomili, jak moc nám chybí - dokud jsme neochutnali vzorek z našeho tanku.

IPA TONE 0501 represents the darkest spot on the colorful palette of hoppy beers. This big Black IPA is all about C-hops Citra and Columbus that we loaded into both kettle and fermentor. These lays a delightful citrusy layer on the top of this thick dark IPA with just a hint of caramel and pleasantly roasty, bitter finish. With BIPAs gone scarce over past years, we just didn’t know how much we missed hoppy black brews until we sampled this one amply from the tank.

Doplňkové parametry

Kategorie: Česká piva
Typ: Svrchně kvašené
Pivní styl: New England IPA
Objem: 0,75 l
Stupňovitost: 17 °P
Alkohol: 6,5 %
IBU: 0

Pivovar Sibeeria

sibeeria logo

Jsme pivovar Sibeeria Brewery z Prahy. Jako létající pivovar jsme začali naši cestu v roce 2014, až jsme se rozrostli do našeho vlastního pivovaru, který byl postaven v historické průmyslové oblasti «ČKD», Vysočany. Zde vaříme od roku 2020 všechna naše piva. Nabízíme naše pivo s dodáním až domů! Také vás vždy rádi uvidíme na návštěvě u nás v pivovaru!