Zichovec Janes Paradise undefined13 °P

Značka: Zichovec
119 Kč / ks 98,35 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Zichovec, Pale Ale, Svrchně kvašené

Detailní informace

Detailní popis produktu

American pale ale zlatavé barvy, který je až po okraj naplněn aromatickými chmely Citra a Sládek. Právě tyto chmely dodává do piva tóny tropického ovoce s lehce pryskyřičným podkresem. Hořkost po napití příjemně doznívá. Krásně komplexní a pitelné pivo.

American pale ale with golden color, full of aromatic hops Citra and Sládek. These hops add tones of tropical fruit with slightly reisin undertones. The bitterness subsides pleasantly after drinking. Beautifully complex and drinkable beer.

Doplňkové parametry

Kategorie: Česká piva
Typ: Svrchně kvašené
Pivní styl: Pale Ale
Stupňovitost: undefined13 °P
Alkohol: 5,6 %
IBU: 0
Položka byla vyprodána…

Pivovar Zichovec

 Zichovec logo

Náš příběh se píše už více než 8 let. Na začátku naší cesty jsme ani nesnili o tom, že bychom během tak krátké doby vybudovali úspěšný craftový minipivovar, jehož pivo budou čepovat ty nejlepší podniky v Praze, celé České republice i v zahraničí.

Dnes v našem pivovaru vaříme kolem 60 druhů piv ročně. Ačkoli je možné, že za chvíli už nebudeme oficiálně na papíře minipivovarem, neznamená to, že bychom se odvrátili od toho, jak jsme toto řemeslo vykonávali doposud, tedy s pokorou a úctou, ale zároveň i trochu bláznivě s touhou experimentovat. Víme, kde jsme začínali, jaké úsilí nás stálo dostat se tam, kde jsme nyní, a komu všemu za to vděčíme. Opravdu si velmi vážíme toho, že máme tak skvělou a věrnou základnu fanoušků, kteří nás podporují v cestě za neustálým posouváním české pivní craftové scény.