Léto

Značka: Sibeeria
135 Kč / ks 111,57 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Sibeeria, IPA, Svrchně kvašené

Detailní informace

Detailní popis produktu

Session IPA, 11° Plato, 4.7% ABV. Každé léto vaříme Session IPA perfektní pro teplé počasí nazvanou Léto. Letos jsme ji posunuli směrem k hořké straně spektra. Tento lehce zlatý, křišťálově čirý West Coast styl IPA má jen tolik těla, aby podporoval hořkost z místního chmele Cascade, který jsme použili do varu. Pro přidání tropického aroma jsme nachmelili pivo Motuekou. Léto 2021 je uvařeno tak, abyste si ho mohli užít v dobré společnosti na litry.

Every summer we brew Léto (Summer), always a different Session IPA suited for the warm weather. This year we pushed it more towards the bitter side. This lightly golden, crystal clear West Coast style IPA has just enough body to support the bitterness from locally-grown Cascade hops that we loaded in the kettle. For added tropical aroma we dry-hopped it with Motueka. This is made to be enjoyed in good company and in liters.

Doplňkové parametry

Kategorie: Česká piva
Typ: Svrchně kvašené
Pivní styl: New England IPA
Objem: 0,75 l
Stupňovitost: 11 °P
Alkohol: 4,7 %

Pivovar Sibeeria

sibeeria logo

Jsme pivovar Sibeeria Brewery z Prahy. Jako létající pivovar jsme začali naši cestu v roce 2014, až jsme se rozrostli do našeho vlastního pivovaru, který byl postaven v historické průmyslové oblasti «ČKD», Vysočany. Zde vaříme od roku 2020 všechna naše piva. Nabízíme naše pivo s dodáním až domů! Také vás vždy rádi uvidíme na návštěvě u nás v pivovaru!