Nachmelená Opice Ležák 11 11 °P 0,5 l

75 Kč / ks 61,98 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Nachmelená opice, Ležák, Svrchně kvašené

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tradiční český ležák spodně kvašený, vařený dvourmutovým způsobem s jemnou hořkostí způsobenou českými odrůdami chmelů žatecký poloranný červeňák (ŽPČ) a Premiant.

Traditional bottom fermented Czech lager, brewed in double decoction mashed way with delicate bitterness caused by Czech variety Saaz and Premiant.

Doplňkové parametry

Kategorie: Česká piva
Typ: Svrchně kvašené
Pivní styl: Ležák
Objem: 0,5 l
Stupňovitost: 11 °P
Alkohol: 4,5 %
IBU: 28

Pivovar Nachmelená Opice

Jsme nezávislý řemeslný (CRAFT) pivovar založený roku 2015 rodinou Valentů z Krnova a rodinou Kuřeců zastoupenou sládkem Michalem Kuřecem z nedalekého Města Albrechtic. Rodina Valentů vlastnila objekt haly v bývalé textilce Karnola v Krnově a Michal Kuřec zase pivovarství studoval a pak sbíral zkušenosti v Pivovarech Lobkowicz jako technolog. V roce 2014 slovo dalo slovo a na podzim 2015 byly uvařeny první várky piva pod značkou Nachmelená Opice v Krnově.

Naším cílem je dělat lidem radost prostřednictvím piva a značky. Vaříme spodně kvašená piva, ale převážně se zaměřujeme na svrchně kvašená piva, rádi objevujeme nové a netradiční pivní styly. To vše se snažíme dělat s láskou a pokorou k řemeslu.