HoppyHedgehog London Calling 13 °P 1 l

Značka: HoppyHedgehog
109 Kč / ks 109 Kč / ks 450 Kč / ks od 109 Kč / ks 90,08 Kč bez DPH 90,08 Kč bez DPH 371,90 Kč bez DPH od 90,08 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Skladem (1 ks) Zvolte variantu
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Hoppy Hedgehog, English IPA, Svrchně kvašené

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svrchně kvašené pivo jantarové barvy s vyšší hořkostí. Má jemnou chmelovou vůni s náznakem červeného jablka a chutná po karamelu. Barva a vůně tohoto piva odkazují k podzimu, proto je perfektní volbou pro současné dlouhé večery.

Alkohol 5.0%
Barva 10,8 SRM
Hořkost 48 IBU

Doplňkové parametry

Kategorie: Česká piva
Typ: Svrchně kvašené
Pivní styl: English IPA
Stupňovitost: 13 °P
Chmely: Admiral, Challenger, Olicana

Pivovar Hoppy Hedgehog

 

 logo HoppyHedgehog

 

K myšlence vařit vlastní pivo nás, stejně jako mnohé jiné pivovarníky, přivedla láska k tomuto zlatavému nápoji i chuť vlastnoručně si vyzkoušet jeho výrobu. Vrhli jsme se tedy na studium chemických vzorečků a postupů, druhů chmele a sladu i mnohého dalšího, aby na Vánoce roku 2012 vznikla naše první várka piva. Během let jsme ve skromných domácích podmínkách navařili na 50 várek piva různých chutí, vůní a síly. Postupně jsme tříbili svůj um, prohlubovali své znalosti, učili se z chyb a radovali z úspěchů. Naše piva začala získávat pochvalné ohlasy od rodiny, přátel a zanedlouho i od prvních zákazníků.

Od roku 2018 fungujeme jako létající pivovar a nyní, na sklonku roku 2020, jsme založili firmu s názvem Pivo&Co s.r.o., zaštiťující piva značky HoppyHedgehog, jejímž cílem je oslovit širší okruh pivních fanoušků.

Rádi bychom naše zákazníky zaujali rozmanitostí pivních stylů, které s ohledem na sezónu pravidelně střídáme, poctivým a srdcařským přístupem ke každé uvařené várce i nápaditým designem naší značky. Přejeme si, aby Vám naše piva chutnala, a těšíme se, až Vás v budoucnu budeme moci přivítat ve vlastním pivovaru, kde si společně připijeme tradičním pivovarnickým Dej Bůh štěstí.