Mango Sticky Rice

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Zichovec
119 Kč / ks 98,35 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Zichovec, IPA, Svrchně kvašené

Detailní informace

Detailní popis produktu

V kooperaci s pivovarem Raven jsme uvařili NEIPA, která by měla připomínat známý asijský desert (mango sticky rice). Jak je již zvykem, chmelem se nešetřilo plus jsme do piva přidali mango, kokos, rýži, ovesné vločky a laktózu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Piva
Typ: Svrchně kvašené
Pivní styl: New England IPA
Objem: 0,5 l
Stupňovitost: 16 °P
Alkohol: 7,0 %
IBU: 40

Pivovar Zichovec

 Zichovec logo

Náš příběh se píše už více než 8 let. Na začátku naší cesty jsme ani nesnili o tom, že bychom během tak krátké doby vybudovali úspěšný craftový minipivovar, jehož pivo budou čepovat ty nejlepší podniky v Praze, celé České republice i v zahraničí.

Dnes v našem pivovaru vaříme kolem 60 druhů piv ročně. Ačkoli je možné, že za chvíli už nebudeme oficiálně na papíře minipivovarem, neznamená to, že bychom se odvrátili od toho, jak jsme toto řemeslo vykonávali doposud, tedy s pokorou a úctou, ale zároveň i trochu bláznivě s touhou experimentovat. Víme, kde jsme začínali, jaké úsilí nás stálo dostat se tam, kde jsme nyní, a komu všemu za to vděčíme. Opravdu si velmi vážíme toho, že máme tak skvělou a věrnou základnu fanoušků, kteří nás podporují v cestě za neustálým posouváním české pivní craftové scény.