Nachmelená Opice NEIPA 15 Mosaic & Sabro 15 °P 0,33 l

75 Kč / ks 61,98 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Nachmelená opice, IPA, Svrchně kvašené

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pivní styl NEIPA (New England IPA) nebo-li hazy IPA. Pivo je charakteristické svým silným zákalem po použití ovesných a pšeničných vloček, nižší hořkostí a ovocným až tropickým aroma připomínající džus. Pro chmelení byly použity Mosaic a Sabro, Sabro je nová aromatická odrůda amerického chmele. Slad: plzeňský, ovesné vločky, pšeničné vločky

Chmel: Mosaic, Sabro

Doplňkové parametry

Kategorie: Česká piva
Typ: Svrchně kvašené
Pivní styl: IPA
Objem: 0,33 l
Stupňovitost: 15 °P
Alkohol: 6,0 %
IBU: 25

Pivovar Nachmelená Opice

Jsme nezávislý řemeslný (CRAFT) pivovar založený roku 2015 rodinou Valentů z Krnova a rodinou Kuřeců zastoupenou sládkem Michalem Kuřecem z nedalekého Města Albrechtic. Rodina Valentů vlastnila objekt haly v bývalé textilce Karnola v Krnově a Michal Kuřec zase pivovarství studoval a pak sbíral zkušenosti v Pivovarech Lobkowicz jako technolog. V roce 2014 slovo dalo slovo a na podzim 2015 byly uvařeny první várky piva pod značkou Nachmelená Opice v Krnově.

Naším cílem je dělat lidem radost prostřednictvím piva a značky. Vaříme spodně kvašená piva, ale převážně se zaměřujeme na svrchně kvašená piva, rádi objevujeme nové a netradiční pivní styly. To vše se snažíme dělat s láskou a pokorou k řemeslu.