Raven New Norway IPA 14 °P 0,75 l

Značka: Raven
145 Kč / ks 119,83 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Raven, Kveik IPA, Svrchně kvašené

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše Kveik IPA vzniklá ve spolupráci s pivovarem KOMA patří k tomu nejzajímavějšímu, co jsme kdy uvařili. Kombinace norských farmářských kvasnic a tuny tropických chmelů vás odvane nečekanými směry. Skål!

Doplňkové parametry

Kategorie: Česká piva
Typ: Svrchně kvašené
Pivní styl: Kveik IPA
Objem: 0,75 l
Stupňovitost: 14 °P
Alkohol: 6,7 %
Chmely: Simcoe, Galaxy, Mandarina, Mosaic, Citra
Slady: Pale Ale, Wheat
IBU: 40

Pivovar Raven

Blázinec. Tak by šel popsat náš první rok. V říjnu 2015 jsme k Vám vyslali naše první piva. Logo se dodělávalo ještě v noci před prvním závozem a my nervózně čekali na první reakce. Jako správný startup jsme si pronajali dvě garáže a naplnili je pivem. Zpětně si nejsme zcela jistí, jak se to stalo, ale najednou jsme byli vyprodaní. Pivovar začal rychle růst a my tam ve třech trávili kolem 15 hodin denně.

Po klasických pivech jako je APA, IPA a Stout jsme začali dělat to, proč jsme pivovar zakládali – experimentovat. Uvařili jsme první českou White IPA, Cream porter a později přidali první český kyseláč „Pilsener Weisse“, který spustil lavinu českých kyseláčů a konečně zodpověděl otázku, zda jsou Češi na tyto styly připraveni – rozhodně. Největším překvapením pro nás bylo, když jsme po 6 měsících vystoupali na Untappd.com na pátou příčku v ČR a vzápětí se dostali mezi naprostou českou špičku v magazínu Forbes.