HoppyHedgehog

Webová stránka značky: HoppyHedgehog

Pivovar Hoppy Hedgehog

 

 logo HoppyHedgehog

 

K myšlence vařit vlastní pivo nás, stejně jako mnohé jiné pivovarníky, přivedla láska k tomuto zlatavému nápoji i chuť vlastnoručně si vyzkoušet jeho výrobu. Vrhli jsme se tedy na studium chemických vzorečků a postupů, druhů chmele a sladu i mnohého dalšího, aby na Vánoce roku 2012 vznikla naše první várka piva. Během let jsme ve skromných domácích podmínkách navařili na 50 várek piva různých chutí, vůní a síly. Postupně jsme tříbili svůj um, prohlubovali své znalosti, učili se z chyb a radovali z úspěchů. Naše piva začala získávat pochvalné ohlasy od rodiny, přátel a zanedlouho i od prvních zákazníků.

Od roku 2018 fungujeme jako létající pivovar a nyní, na sklonku roku 2020, jsme založili firmu s názvem Pivo&Co s.r.o., zaštiťující piva značky HoppyHedgehog, jejímž cílem je oslovit širší okruh pivních fanoušků.

Rádi bychom naše zákazníky zaujali rozmanitostí pivních stylů, které s ohledem na sezónu pravidelně střídáme, poctivým a srdcařským přístupem ke každé uvařené várce i nápaditým designem naší značky. Přejeme si, aby Vám naše piva chutnala, a těšíme se, až Vás v budoucnu budeme moci přivítat ve vlastním pivovaru, kde si společně připijeme tradičním pivovarnickým Dej Bůh štěstí.

Cena

129450
1129450
2 položek celkem
Ice Ice Hazy
Tip
Ice Ice Hazy
Skladem (> 5 ks)
od 129 Kč

HoppyHedgehog, New England IPA, Svrchně kvašené

+ další
179/0-7
London Calling
od 109 Kč

Hoppy Hedgehog, English IPA, Svrchně kvašené    

+ další
2000000003023

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem